Kurzy & Přihlášky

tajemství pánevního dna pohledem východu a západu

sobota  22.9.  Ostrava, PD I., Sundara, Dvorní 756/9

neděle 23.9.  Ostrava  PD II. ,    Sundara, Dvorní 756/9
součástí bude i speciální předváděčka ženských intimních pomůcek (různé typy Venušiných kuliček, pomůcek proti inkontinenci a řada dalších . Zve Vás tímto hostka „večera“ Eva Nesrstová,
žena s velikánským přehledem, zkušenostmi a hlavně velkým kufrem všech možných ukázek.

neděle 30.9. Praha, PD I. ,  Maitrea, Týnská ulička 6   – Poslední 4 místa

pá – ne 5 – 7.10.  Haluzice u Prahy, Mouchnice 131 – víkendový pobyt  MOJE PÁNEV ZeMě,
tanečně vnímavý víkend. Více na www.haluzice.cz

so+ne 13. a 14.10. Hradec Králové PD I. + II., centrum Abeceda poznání, Malé nám. 129

sobota 10.11. Praha PD I., centrum Dayal, Vyšehradská 43

neděle 11. 11.  České Budějovice, PD I., Elijana, Riegrova 1816/3a

sobota 17.11. Olomouc PD I., Ostrov rodiny, Zámečnická 7 – na kurz bude navazovat
speciální předváděčka ženských intimních pomůcek (různé typy Venušiných kuliček, pomůcek proti inkontinenci a řada dalších . Zve Vás tímto hostka „večera“ Eva Nesrstová,
žena s velikánským přehledem, zkušenostmi a hlavně velkým kufrem všech možných ukázek.

neděle  18.11.  Jablonec nad Nisou, místo bude upřesněno

sobota 1.12., Jeseník PD I., Lipovská 1054, tělocvična Fiziofitness 1.patro

neděle 2.12., Jeseník PD II., Lipovská 1054, tělocvična Fiziofitness 1.patro

sobota 16. 2.2019,  Lanškroun, místo bude upřesněno

 

Čas konání

od  cca 9:30 do 16:30 (17) – s cca hodinovou pauzou na oběd

KURZOVNÉ

Praha
1 den  …  1700 Kč (do určitého termínu cen.zvýhodnění 1500)

mimo Prahu
1 den  …   1400 Kč
2 dny  …   2600 Kč (společné přihlášení na Tajemství pánevního dna I i II.)

Uplatněte dárkové poukazy Benefity a.s.
Využijete dárkových poukazů pro své kamarádky, maminky, sestry i sestřenice 🙂

A pokud jste nenašli svůj termín nebo místo a je Vás více – zavolejte,
ráda se s  Vámi domluvím 🙂

 

Přihlášky

jsou platné po zaslání zálohy nebo kurzovného na číslo účtu 2700500574/2010
v poznámce s vaším jménem.
Je to pro mne známka jasného záměru i toho, že se na vás opravdu mohu  těšit 🙂

Přihlášky i podrobnější info na:  lenaachmeer@gmail.com nebo přes tento formulář:

Vaše jméno (prosím vyplňte)

Váš email (prosím vyplňte)

Předmět
Termín konání kurzu:

Vaše zpráva

KURZY, KTERÉ UŽ BYLY

2018

20.1. Plzeň  •  21.1. Plzeň, PD II •  27.1.  Brno  •  28.1. Olomouc  •  10. 2. České Budějovice 17.2.  Tábor • 18. 2. Praha, PD I. •  4. 3. České Budějovice, PD II., • 7. 4.  Praha •
15.4. Jablonec nad Nisou • 
22.4.  Olomouc  •  19.5.Tábor   •  2.6. Praha •  14.7. Praha  •
28.7. Jeseník •  
18.8. Brno •  19.8.  Brno, PD II.

2017

20. 1.   Praha  • 22. 1.   Praha PD II. •  29. 1.  Brno, PD I.  • 12. 2.   České Budějovice PD II. 
18. 2.  Praha •  19.2.   Praha PD II.  •  26.2.   Český Těšín  • 18.3. Ostrava  • 19.3. Olomouc  • 26.3.  Brno, PD II. •  9.4.    České Budějovice  22. 4.   Praha •  13.5. Haluzice u Kyjova
17. 6.  Olomouc    18. 6.  Hradec Králové  • 23-25.6. Festival Radosti a života pod Pálavou
5. 8.  Praha  •  19. 8.  Plzeň •  23. 9. Haluzice u Kyjova •  24. 9. Praha  
  
4.11.  Brno
5.11.  České Budějovice   2. 12. Praha

2016
17.1. Praha • 7.2. Olomouc • 13.2. Praha • 20.2. Brno • 3.4. České Budějovice •
17.4.  Praha •  24.4. Plzeň  •  7.5.  Brno  • 15.5.  Hradec Králové •    22.5.  Olomouc  •
29.5.  Praha  •  
12.6.  Pardubice  •  19.6. Příbram •   31. 7.  Praha •
21. 8.  Praha  • 17. 9.   Olomouc • 23. 9.   Uherské Hradiště •  24. 9.   Brno  • 16.10.  Praha
28.10.   Haluzice u Kyjova •  5.11. České Budějovice •  3.12.   Olomouc  • 
4.12.  Olomouc  PD II. •  10.12.  Praha

2015

3.1.  Praha 17.1. • Jindřichův Hradec • 18.1. Písek •  25.1. Praha • 7.2. Hradec Králové •
8.2. Budislav • 14.2. Olomouc • 18.2. Praha • 22.2. Uherské Hradiště • 28.2. České Budějovice • 21.3. Praha • 22.3. Olomouc • 11.4. Brno • 12.4. Bratislava • 16.5. Praha • 24.5. Hradec Králové • 30.5. Písek • 7.6. Uherské Hradiště • 21.6. Opava • 26.7. Praha • 9.8. Olomouc • 22.8. Praha • září Ischie • 18.10. Hradec Králové • 19. 10. Litomyšl • 24.10. Brno •
7.11. Praha •  28.11. Olomouc • 6.12 Praha 

2014

11.1. Praha •  18.1. Praha • 3.2. Opava • 5.2. Praha • 15.2 Olomouc  •  22.2. Hradec Králové •
1.3. Praha • 15.3. Praha • 16.3. České Budějovice • 22.3. Tábor • 30.3. Praha • 13.4.  Praha •
18.4. Olomouc • 3.5. Hradec Králové • 8.5. Praha • 17.5. Buchov • 24.5. Olomouc • 25.5. Šumperk • 28.5. Brno • 7.6. Boskovice • 14.6. Praha • 21.6. Olomouc • 27.7. Praha • 11.9. Brno • 13.9. Olomouc • 20.9. Praha • 11.10. Hradec Králové • 12.10. Litomyšl • 24.10. Praha •
26.10. České Budějovice • 14.11. Praha • 22.11. Olomouc •  23.11. Prostějov • 7.12. Praha • 20.12. Šumperk

2013

7.12. Tábor • 14.12. Praha