Kurzy & Přihlášky

tajemství pánevního dna pohledem východu a západu

sobota 10. 2., České Budějovice, PD I., Elijana, Riegrova 1816/3a

sobota 17.2.,  Tábor,  Centrum Života Dobrovského 729, kontakt 606311307

neděle 18. 2. Praha, PD I. ,  Maitrea, Týnská ulička 6  

sobota  24.2.  Ostrava, PD I., Sundara, Dvorní 756/9

neděle 25.2.  Ostrava  PD II. , Sundara, Dvorní 756/9

neděle 4. 3., České Budějovice, PD II., Elijana, Riegrova 1816/3a

sobota 17.3.,  Tábor, PD II.,  Centrum Života Dobrovského 729, kontakt 606311307

sobota 7. 4.  Praha PD I. , centrum Dayal, Vyšehradská 43

neděle 8. 4.  PrahaPÁNEVNÍ DNO PRO DÍVKY, centrum Dayal, Vyšehradská 43

neděle 15.4.  Jablonec nad Nisou, PD I. – místo bude upřesněno

sobota 22.9. Plzeň, PD I. , In Spirála, Klatovská 7

neděle  23.9. Plzeň, PD II. , In Spirála, Klatovská 7

 

Čas konání

od  cca 9:30 do 16:30 (17) – s cca hodinovou pauzou na oběd

KURZOVNÉ

Praha
1 den  …  1500 Kč

mimo Prahu
1 den  …   1400 Kč
2 dny  …   2600 Kč (společné přihlášení na Tajemství pánevního dna I i II.)

Uplatněte dárkové poukazy Benefity a.s.
Využijete dárkových poukazů pro své kamarádky, maminky, sestry i sestřenice 🙂

A pokud jste nenašli svůj termín nebo místo a je Vás více – zavolejte,
ráda se s  Vámi domluvím 🙂

 

Přihlášky

jsou platné po zaslání zálohy nebo kurzovného na číslo účtu 2700500574/2010
v poznámce s vaším jménem.
Je to pro mne známka jasného záměru i toho, že se na vás opravdu mohu  těšit 🙂

Přihlášky i podrobnější info na:  lenaachmeer@gmail.com nebo přes tento formulář:

Vaše jméno (prosím vyplňte)

Váš email (prosím vyplňte)

Předmět
Termín konání kurzu:

Vaše zpráva

KURZY, KTERÉ UŽ BYLY

2018

20.1. Plzeň  •  21.1. Plzeň, PD II •  27.1.  Brno  •  28.1. Olomouc 

2017

20. 1.   Praha  • 22. 1.   Praha PD II. •  29. 1.  Brno, PD I.  • 12. 2.   České Budějovice PD II. 
18. 2.  Praha •  19.2.   Praha PD II.  •  26.2.   Český Těšín  • 18.3. Ostrava  • 19.3. Olomouc  • 26.3.  Brno, PD II. •  9.4.    České Budějovice  22. 4.   Praha •  13.5. Haluzice u Kyjova
17. 6.  Olomouc    18. 6.  Hradec Králové  • 23-25.6. Festival Radosti a života pod Pálavou
5. 8.  Praha  •  19. 8.  Plzeň •  23. 9. Haluzice u Kyjova •  24. 9. Praha  
  
4.11.  Brno
5.11.  České Budějovice   2. 12. Praha

2016
17.1. Praha • 7.2. Olomouc • 13.2. Praha • 20.2. Brno • 3.4. České Budějovice •
17.4.  Praha •  24.4. Plzeň  •  7.5.  Brno  • 15.5.  Hradec Králové •    22.5.  Olomouc  •
29.5.  Praha  •  
12.6.  Pardubice  •  19.6. Příbram •   31. 7.  Praha •
21. 8.  Praha  • 17. 9.   Olomouc • 23. 9.   Uherské Hradiště •  24. 9.   Brno  • 16.10.  Praha
28.10.   Haluzice u Kyjova •  5.11. České Budějovice •  3.12.   Olomouc  • 
4.12.  Olomouc  PD II. •  10.12.  Praha

2015

3.1.  Praha 17.1. • Jindřichův Hradec • 18.1. Písek •  25.1. Praha • 7.2. Hradec Králové •
8.2. Budislav • 14.2. Olomouc • 18.2. Praha • 22.2. Uherské Hradiště • 28.2. České Budějovice • 21.3. Praha • 22.3. Olomouc • 11.4. Brno • 12.4. Bratislava • 16.5. Praha • 24.5. Hradec Králové • 30.5. Písek • 7.6. Uherské Hradiště • 21.6. Opava • 26.7. Praha • 9.8. Olomouc • 22.8. Praha • září Ischie • 18.10. Hradec Králové • 19. 10. Litomyšl • 24.10. Brno •
7.11. Praha •  28.11. Olomouc • 6.12 Praha 

2014

11.1. Praha •  18.1. Praha • 3.2. Opava • 5.2. Praha • 15.2 Olomouc  •  22.2. Hradec Králové •
1.3. Praha • 15.3. Praha • 16.3. České Budějovice • 22.3. Tábor • 30.3. Praha • 13.4.  Praha •
18.4. Olomouc • 3.5. Hradec Králové • 8.5. Praha • 17.5. Buchov • 24.5. Olomouc • 25.5. Šumperk • 28.5. Brno • 7.6. Boskovice • 14.6. Praha • 21.6. Olomouc • 27.7. Praha • 11.9. Brno • 13.9. Olomouc • 20.9. Praha • 11.10. Hradec Králové • 12.10. Litomyšl • 24.10. Praha •
26.10. České Budějovice • 14.11. Praha • 22.11. Olomouc •  23.11. Prostějov • 7.12. Praha • 20.12. Šumperk

2013

7.12. Tábor • 14.12. Praha